lv ru

2222
jan2020

Ziņas par adresātu

E-майл:
Комментарий:

Ziņas par sūtītāju

Jūsu vārds:
E-майл:
Отослать
2727
oct2013
Braucieni ar taksometriem ir letāk, nekā dienesta automašīnas izmantošanas izdevumi
Atbild: Eksperts
Kaspars Muižnieks
"Sakarā ar transportlīdzekļu ikgadējās nodevas palielinājumu un ierobežojumiem izmantot dienesta automašīnu personīgām vajadzībām, palielinās taksometru izmantošanas pievilcība. Protams, tas ir jāizvērtē stipri individuāli. "Galvenais izvērtējamais faktors ir uzņēmuma darbības diapazons. Ja tie ir daudzi, samērā īsi pārbraucieni pa pilsētas centru, tad šī izvēle ir pievilcīga salīdzinājumā ar sava transporta izmantošanu."
Atbild: Eksperts
Jānis Naglis, Baltic Taxi.
"Uz doto brīdi valsts vadošie taksometru parki piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus ar jaunām automašīnām par ļoti demokrātiskām cenām. Ja ņem vērā automašīnu nodokļa palielināšanās, tad taksometru pakalpojumu izmantošana kļūst par vislabāko alternatīvu. Mūsu ekonomiskajā situācijā ir nepieciešams uzmanīgi skaitīt naudu. Man prieks, ka daudzi to ir sākuši saprast un aicinu pārējos uzņēmumus sākt to darīt".
Atbild: Eksperts
Aleksejs Ignatjevs, Smile Taxi
"Galīgie skaitļi ievērojami atšķiras, taksometra izmantošanas izdevīgums ir acīmredzams.Saprotams, ka taksometra izmantošanas ērtums un labums ir lielāks. Zūd nepieciešamība pēc dienesta stāvvietām. Darbinieks var strādāt brauciena laikā, izmantojot datoru vai mobilo telefonu. Taksometrs tiek apmaksāts tikai tik ciktāl tas ir nepieciešams, savukārt dienesta automašīna ir piesaistīta konkrētam darbiniekam un var atrasties dīkstāvē. Pie kam taksometru dienests piedāvā atskaiti par darbinieka kustību maršrutu. "


Наши партнеры:
Informatīvi
Mūs atbalsta: