lv ru

2525
jan2020

Ziņas par adresātu

E-майл:
Комментарий:

Ziņas par sūtītāju

Jūsu vārds:
E-майл:
Отослать
2727
jan2014
Latvijas taksometru kompānijas „digitalizējas”
Latvijas taksometru kompānijas „digitalizējas” 


Latvijā taksometru pakalpojumu jomā tiek atvērta jauna lapaspuse - turpmāk taksometru varēs izsaukt, izmantojot ClickTaxiLV aplikāciju viedtālrunī.
Latvijā tas ir jaunums, lai gan Eiropā taksometru izsaukšanas serviss, izmantojot GPS sistēmu, pieejams diezgan plaši – tas ir Spānijā, Vācijā, Austrijā un Šveicē, Lielbritānijā, Īrijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā u.c. Kopumā Eiropā līdzīgu pakalpojumu jau izmanto aptuveni 230 miljoni cilvēku.
Izmantojot aplikāciju Click Taxi LV, klienti varēs ne vien izsaukt taksometru, bet arī iepazīties ar brauciena tarifiem un izvēties to taksometru kompāniju, kuras tarifi un pakalpojuma kvalitāte ir visvēlamākā.
„Dažādu taksometru kompāniju iesaistīšanās kopīgas aplikācijas izveidē apliecina, ka tās ir gatavas sadarboties nevis konkurēt, lai veidotu mūsdienīgu pakalpojumu vidi un veicinātu klientu izvēles brīvību. Projektā iesaistītās kompānijas ir ieinteresētas aizvien labāka servisa nodrošinājumā un arī Rīgas, kā mūsdienīgas tehnoloģiju pilsētas, popularizēšanā”, saka Click Taxi atbalsta dienesta vadītāja Nataļja Judina. 
Šobrīd  ClickTaxiLV strādā „testa režīmā”, jo tiek  pārbaudīts, kā sistēma  darbojas, to  vienlaikus  lietojot  500 taksometru telefonos. 
„Protams, līdztekus darbojas ClickTaxiLV atbalsta dienests, kas rūpīgi vēro, kā tiek nodrošināta pakalpojuma kvalitāte, kā arī uzklausa ieteikumus pakalpojuma pilnveidei. „Priecāsimies par jebkuru priekšlikumu. Aicinām jaunās aplikācijas lietotājus dalīties savās atziņās  pa  tālruni 1818,” mudina Nataļja Judina.
Izmantojot aplikāciju Click Taxi LV, pasažieri iegūst iespēju ērti izsaukt taksometru un saņemt detalizētu informāciju par pakalpojumu. Proti, aplikācijā var redzēt brīvo taksometru izkārtojumu pilsētas kartē, un tas ļauj izvēlēties vistuvāk esošo auto, tādejādi ekonomējot laiku. Turklāt aplikācija paredz, ka nav jānorāda atrašanās vieta, jo sistēma to nosaka pati, izmantojot GPS. Pēc tam, kad taksometrs izsaukts, aplikācija sniedz informāciju, cik ilgā laikā izsauktais taksometrs ieradīsies un ziņo, kad taksometrs ir piebraucis.
 „Īpaši ērti šo aplikāciju ir izmantot atrodoties teātrī, sapulcē, ballītē, uz trokšņainas ielas,- vietās, kur apgrūtināta sazināšanās pa telefonu”. Taču, kā stāsta Nataļja Judina, lai izvairītos no viltus izsaukumiem, telefona numuri, kas būs veikuši atkārtotus viltus izsaukumus, tiks bloķēti un vairs nevarēs izmantot aplikāciju.
Aplikāciju ClickTaxi Lv var lejuplādēt no interneta mājas lapas www.clicktaxi.lv vai  App Store un  Goole Play.
Наши партнеры:
Informatīvi
Mūs atbalsta: