lv ru

2525
jan2020

Ziņas par adresātu

E-майл:
Комментарий:

Ziņas par sūtītāju

Jūsu vārds:
E-майл:
Отослать
1515
jun2011
No «Mercedes Benz S-Class» automašīnām Latvijā izveidoja taksometru
Uzņēmums „Smile Taxi Jūrmala” atvēra Latvijā jaunu Premium līmeņa taksometru pārvadājumu dienestu – S-Taxi. Pārvadājumus veiks ar – “Mercedes Benz S-Class” pārstāvniecības klases automašīnām. Galvenā atšķirība no analoģiskiem pakalpojumiem tirgū ir augstas servisa un standarta prasības.
Pēc S-Taxi dibinātāju ziņojuma, jaunais taksometru serviss ir izveidots, pirmkārt, biznesmeņiem un prasīgiem klientiem. Tagad braucot taksometrā var ierasties uz svarīgām pārrunām, sagaidīt ārzemju partnerus, apmeklēt augstās sabiedrības pasākumus. Autoparks S-Taxi sakomplektēts tikai ar „Mercedes Benz S-Class” automašīnām, kuras atbilst jaunajam pakalpojuma līmenim. S-Taxi pēc būtības strādā nevis kā vienkāršs taksometrs, bet kā nomāts pārstāvniecības auto ar personīgo autovadītāju. Pie tam, cenu politika veidota uz taksometru standarta tarifiem.
Galvenā jaunā dienesta īpatnība - jābūt augstam apkalpošanas un komforta līmenim. Jaunā dienesta darbā apkalpošanas standartiem velta īpašu uzmanību, tā sarakstā iekļautas vairāk nekā 40 pozīcijas. Kā dispečeri, tā arī S-Taxi taksometru autovadītāji pārzina svešvalodas. Autovadītāji pasažieriem atvērs durvis, palīdzēs pārnest bagāžu, pasargās ar lietussargu no slikta laika. Biznesa klientiem būs pieejams „ofiss uz riteņiem”, kur iekļauts Wi-Fi un citas tehnoloģijas.
Tikai S-Taxi klientiem pieejami „raidera” pakalpojumi un īpašas privilēģijas. Saskaņā ar viņu personīgajām vēlmēm, S-Taxi parūpēsies par papildus ērtībām salonā, lai tas būtu puķu pušķis vai šampanietis. Stingri ievēro arī konfidencialitātes principus – informācija par maršrutu vai personīgām pārrunām braukšanas laikā, ne pie kādiem apstākļiem nenonāks citu rokās.
SIA „Smile Taxi Jūrmala”  jau ir laba pieredze pārvadājumu jomā kā daļai no līderu taksometru uzņēmuma Latvijā – Smile Taxi. S-Taxi dibināšana ir nākamais solis kompānijas biznesa attīstībā. Smile Taxi zīmols nodrošina komforta-klases pakalpojumus, savukārt, S-Taxi piedāvā Premium līmeņa nemarķēto taksometru servisu Rīgā un Jūrmalā.
„Smile Taxi serviss ir labi sevi ierekomendējis korporatīvo klientu vidū. Daudziem no viņiem ir nepieciešami pārstāvniecības klases taksometri, tāpat kā cienījamiem Rīgas un Jūrmalas kūrorta viesiem. Tāpēc, jaunā servisa palaišanas laiks izvēlēts ar nodomu, atveroties tūrisma sezonai. Mēs esam gatavi piedāvāt Jaunā Viļņa un citu pasākumu viesiem vēlamo servisu pienācīgā līmenī” – komentēja Aleksejs Ignatjevs, uzņēmuma „Smile Taxi Jūrmala” pārstāvis.
Наши партнеры:
Informatīvi
Mūs atbalsta: