lv ru

2525
jan2020

Ziņas par adresātu

E-майл:
Комментарий:

Ziņas par sūtītāju

Jūsu vārds:
E-майл:
Отослать
11
jan2014
Taksometri tiks nodrošināti ar viltotas naudas detektoriem
Taksometru vadītāji būs gatavi Jaungada naktī izdot pārpalikumu arī eiro, taču vienlaikus visi šoferi tiks nodrošināti ar viltotas naudas detektoriem, lai izvārītos no iespējamiem pārpratumiem ar jauno valūtu, biznesa portālam «Nozare.lv» norāda «Smile Taxi» un «Avoiss Taxi» valdes priekšsēdētājs Aleksejs Ignatjevs.

Viņš arī atklāj, ka eiro maiņa izmaksās pāris tūkstošus latu.

Uzņēmums esot laicīgi informēts par eiro pirmspiegādi un līdz 30.decembrim saņemšot sīknaudu norēķiniem eiro, kas tiks izdalīta visos taksometros.

«Protams ir grūti prognozēt nepieciešamo eiro daudzumu, bet esmu pārliecināts, ka klienti necietīs un uzņēmuma šoferi risinās jebkuru problēmu,» skaidro uzņēmuma vadītājs.
Reklāma
Click Here!

Viņš arī atgādina, ka principā nozare kārtējā gadu mijā saskaras ar sarežģījumiem un liekiem izdevumiem. Izmaiņas notiekot nepārtraukti - vairākus gadus skaitītajiem esot mainītas pievienotās vērtības (PVN) likmes, tagad - eiro.

«Gribu atgādināt, ka brīnumaini, bet šoreiz valsts vīri padomājuši par mums un iedeva divas nedēļas laiku veikt norēķinus divās valūtās,» ironizē Ignatjevs.

Latvija pievienosies eirozonai no 2014.gada.


Nozare.lv
Наши партнеры:
Informatīvi
Mūs atbalsta: