lv ru

2222
jan2020

Ziņas par adresātu

E-майл:
Комментарий:

Ziņas par sūtītāju

Jūsu vārds:
E-майл:
Отослать
Es nobraucu ar taksometru 10km. Kāpēc pareizinot šo ciparu ar tarifu, summa sanāk mazāka nekā uz taksometra skaitītāja čeka?
Jāņem vērā tas fakts, ka skaitītājs strādā arī tajā laikā, kad taksometrs stāv pie luksoforiem un tādējādi kopējā summa palielinās par gaidīšanas summu, izejot no aprēķina 6Ls/h. Braukšanas laiks arī tiek uzrādīts čekā.
Kādā dokumentā ir aplūkotas klientu - taksometra vadītāju attiecības?
Jāņem vērā tas fakts, ka skaitītājs strādā arī tajā laikā, kad taksometrs stāv pie luksoforiem un tādējādi kopējā summa palielinās par gaidīšanas summu, izejot no aprēķina 6Ls/h. Braukšanas laiks arī tiek uzrādīts čekā. Jāņem vērā tas fakts, ka skaitītājs strādā arī tajā laikā, kad taksometrs stāv pie luksoforiem un tādējādi kopējā summa palielinās par gaidīšanas summu, izejot no aprēķina 6Ls/h. Braukšanas laiks arī tiek uzrādīts čekā. Jāņem vērā tas fakts, ka skaitītājs strādā arī tajā laikā, kad taksometrs stāv pie luksoforiem un tādējādi kopējā summa palielinās par gaidīšanas summu, izejot no aprēķina 6Ls/h. Braukšanas laiks arī tiek uzrādīts čekā. Jāņem vērā tas fakts, ka skaitītājs strādā arī tajā laikā, kad taksometrs stāv pie luksoforiem un tādējādi kopējā summa palielinās par gaidīšanas summu, izejot no aprēķina 6Ls/h. Braukšanas laiks arī tiek uzrādīts čekā. Jāņem vērā tas fakts, ka skaitītājs strādā arī tajā laikā, kad taksometrs stāv pie luksoforiem un tādējādi kopējā summa palielinās par gaidīšanas summu, izejot no aprēķina 6Ls/h. Braukšanas laiks arī tiek uzrādīts čekā.
Ko darīt, ja esmu atstājis personīgas mantas taksometrā?
Tiklīdz pamanāt, ka esat atstājis kādu personīgu priekšmetu taksometrā, sazinieties ar attiecīgās taksometra firmas dispičeri, nosauciet adresi no kuras un ciko izbraucāt ar taksometru. Dispičeris noteikti centīsies sazināties ar Jūsu izmantotā taksometra vadītāju un precizēs, vai minētā lieta vēl atrodas taksometrā.
Atceries, ka taksometra vadītājs nes atbildību tikai tādā gadījumā, ja esat sēdējis automašīnas priekšējā blakussēdētāja vietā. Ja esat sēdējis aizmugurē, taksometra vadītājs nevarēs palīdzēt. Taksometru izmanto arī citas personas, līdz ar to nav iespējams izkontrolē kura, kad un vai vispār kāda persona ir atstājusi kaut ko automašīnā.
Esmu iedzēris, bet nevēlos atstāt savu automašīnu. Kā man rīkoties?
Vairākas taksometru firmas nodrošina pakalpojumu Divi šoferi jeb Divi vadītāji, kas nogādājās mājās gan Jūs, gan jūsu automobīli.
Kā tiek aprēķināta brauciena maksa? No kā veidojas tarifs?
Iespējams, ka veicot vienu un to pašu maršrutu, atšķiras taksometra pakalpojuma samaksa. Brauciena maksu sastāda maksa par nobrauktiem kilometriem kopā ar maksu par braucienā pavadīto laiku. Tādējādi, braucot sastrēguma laikā, samaksa būs lielāka nekā braucot nelielā satiksmē.
Izsaucot taksometru uz noteiktu laiku, iekāpjot taksometra skaitītājs jau ir ieslēgts. Kādēļ tā?
Taksometra pakalpojumu izmantošana sākas ar to laiku, uz kuru esat to izsaucis. Ja taksometrs atrodas 326 zīmes, proti, stāvēt un apstāties aizliegts, darbības zonā, taksometram atļauts apstāties tikai ar ieslēgtu skaitītāju, taksometru vadītājam paliekot transportlīdzeklī, kā to paredz MK noteikumu nr. 571 "Ceļu satiksmes noteikumi" 288. p. nosacījumi.
Vai varu taksometrā pārvadāt savu mājdzīvnieku?
Dzīvniekus un putnus pārvadāt drīkst tikai saskaņojot ar taksometra vadītāju! Vienmēr precizē, vai Tevis izvēlētā taksometra firma to atļauj, ar taksometra firmas dispečeri vai taksometra vadītāju. Kā arī dzīvniekus pārvadā krātiņā vai citā veidā, kas nepieļauj dzīvnieku pārvietošanos salonā un nodrošina salona tīrību, kārtību un drošību. Suņus pārvadā pavadā ar uzliktu uzpurni. Atceries – pasažieris ir atbildīgs par salona tīrību!
Ko ir aizliegts pārvadāt taksometros?
Nedrīkst pārvadāt šaujamieročus bez apvalkiem vai neiesaiņotus, asus priekšmetus un sprāgstošas, viegli uzliesmojošas, indīgas un kodīgas vielas, izņemot gāzes balonus ar tilpumu līdz pieciem litriem un degvielu traukos, kas izgatavoti no materiāla, kas nepieļauj statiskās strāvas veidošanos.
Tāpat arī aizliegts pārvadāt priekšmetus, kuri var notraipīt vai sabojāt citu pasažieru apģērbu, salona apšuvumu, sēdekļus un bagāžas nodalījumu;
Aizliegts pārvadāt priekšmetus, kuru izmēri un novietojums traucē vadītājam vadīt taksometru.
Bez saskaņošanas ar vadītāju, aizliegts pārvadāt dzīvniekus un putnus.
Bagāžas nodalījumā novietojamai bagāžai jābūt attiecīgā iesaiņojumā.
Vai par bagāžu jāmaksā atsevišķi?
Maksa par bagāžas iekraušanu un izkraušanu no pasažiera netiek iekasēta.
Наши партнеры:
Informatīvi
Mūs atbalsta: